Mezoterapia BDR - Beauty Defect Repair

BDR - Beauty Defect RepairNasze Centrum należy do ekskluzywnego grona certyfikowanych gabinetów BDR w Polsce.
 
BDR - Beauty Defect Repair to rezultat wielu lat badań i poszukiwań, dzisiaj spotykany na całym świecie w najlepszych instytutach.
 
Metoda ta bazuje na odkryciu techniki, pozwalającej wprowadzać składniki aktywne dokładnie do miejsca, w którym powinny działać. Skóra stanowi naturalną barierę ochronną, w mniejszym lub większym stopniu utrudniającą wnikanie aplikowanych preparatów kosmetycznych. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw.
 
Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona (cyt. Dr Nadja Nek). Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry.
Zabieg jest absolutnie bezbolesny.
 
Mezoterapia - urządzenie do wykonywania zabieguSterylne mikro igiełki tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry, aby pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.
Specjalne kosmetyki beauty defect repair są natychmiast wchłaniane i rozpoczynają działanie. Wyjątkowe masaże wprowadzają atmosferę wellnesu, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.
Już po wykonaniu pierwszego zabiegu skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie jędrnej, bardziej witalnej i młodszej skóry. Skóra stanie się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.