Muzykoterapia

Muzykoterapia - doprowadzając do wewnętrznej harmonii podnosi odporność organizmu, wyzwala własne potężne mechanizmy obronne. Pomaga organizmowi bronić się przed chorobami, prowadząc czasem do samowyleczenia.
 
Muzyka opracowana i skomponowana przez światowej sławy specjalistów w dziedzinie muzykoterapii pod przewodnictwem dr Arnda Steina. Utwory zawierają naturalne dźwięki przyrody wkomponowane w subtelne melodie w fizjologicznym, zgodnym z zegarem biologicznym rytmie 60 uderzeń na minutę. Szum lasu i fal morskich, szmer strumieni i śpiew ptaków - splecione są z nastrojowymi melodiami. Naukowo opracowana muzykoterapia (brzmienie odpowiednio dobranych instrumentów oraz dźwięków przyrody) wprowadza w stan równowagi i harmonii korzystnie wpływając na wiele dolegliwości i schorzeń.
 
Proponujemy państwu kilka płyt CD (Arnd Stein), które można nabyć w naszym Centrum.
Oprócz twórczości dr Steina proponujemy państwu muzykę duńskiego wydawnictwa Foenix Musik, którego dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Musica Nova .
 
Zastosowanie nowej muzyki instrumentalnej zamiast lekarstw w połączeniu z aromaterapią i nowoczesną aparaturą do leczenia i regeneracji ciała daje rewelacyjne efekty terapeutyczne.
Proponujemy również głęboki relaks i możliwość przyjemnego odprężenia przy muzyce Relaxing Dreams (KOCH INTERNATIONAL).
 
Oferujemy skuteczną pomoc w redukcji tinnitus (szumy i dzwonienie w uchu) po przez zastosowanie specjalistycznych kaset i płyt CD, które pomagają zmniejszyć dolegliwości.