Aromoterapia

Aromaterapia - olejki eteryczneOlejki eteryczne

Właściwie zastosowanie olejków może przynieść ulgę w wielu cierpieniach, nie powodując skutków ubocznych z którymi mamy do czynienia przy większości produktów farmakologicznych. Olejki eteryczne przenikając ciało pacjentów działają równocześnie na wielu płaszczyznach wpływając na procesy biochemiczne ciała, system nerwowy, trawienny, regulują płaszczyznę emocjonalną.
 

Esencje roślinne

Esencje zawierają kody energetyczne, pozwalające całościowo oddziaływać na pacjenta odblokowując istniejące w nim zakodowania, które wywołują brak równowagi, manifestujący się na płaszczyźnie fizycznej w postaci choroby.
Oprócz działania leczniczego olejków eterycznych stwierdzono również ich właściwości profilaktyczne. Substancje te, znajdując się jeszcze w roślinie chronią ją tak samo jak użyte w terapii chronią pacjenta przed bakteriami, wirusami, grzybami, pasożytami, alergenami i toksynami.
 

Olejki eteryczne stosowane w aromaterapii

W Centrum stosujemy wysokojakościowe esencje eteryczne. Istnieje również możliwość indywidualnego doboru i zakupu poszczególnych olejków.

 

Polecamy również