Hyaluderm

Hyaluderm - pozbędziesz się zmarszczek i bliznHYALUDERM to śródskórny żel strukturalny, przeźroczysty, wiskoelastyczny, sterylny, niepirogenny. Zawiera hialuronian sodu, pozyskiwany na drodze inżynierii genetycznej (biofermentacjia bakterii streptococcus equi hodowanych wyłącznie na podłożu roślinnym), o wysokiej masie cząsteczkowej, zgodny z Farmakopeą Europejską. Nie zawiera protein (białek) pochodzenia zwierzęcego.
 
HYALUDERM jest naturalną pochodną kwasu hialuronowego obecnego w przestrzeni zewnątrzkomórkowej wielu tkanek łącznych ludzkiego organizmu, a zwłaszcza skóry.
Polimery kwasu hialuronowego (polisacharydy) mają podstawowe znaczenie dla przemiany materii w skórze oraz jej nawilżenia i elastyczności.
 
HYALUDERM jest dostępny w dwóch stężeniach hialuronianu sodu:
  • 2,0 % do zmarszczek płytkich o umiarkowanej głębokości,
  • 2,5 % do długich i głębokich zmarszczek (2 mm lub więcej).
 
HYALUDERM stosuje się w postaci iniekcji śródskórnych. Dzięki niemu możliwe jest modelowanie kształtu warg i ich uwydatnienie. W przypadku wyrównywania zmarszczek HYALUDERM wypełnia zmarszczkę, nie rozprzestrzeniając się w podskórnej tkance łącznej. Szybko i łatwo koryguje zmarszki i leczone blizny.