Wiosenne zabiegi kosmetyczne

Zabieg mezoterapii BDRZimą nasza skóra narażona jest na wyjątkowo niesprzyjające warunki – niskie temperatury obkurczają pory skórne, gruczoły łojowe nie zapewniają odpowiedniego natłuszczenia, a zaburzona funkcja płaszcza hydro-lipidowego skóry powoduje, że jest ona niedotleniona i słabo odżywiana. Do wiosennej odnowy najlepiej podejść kompleksowo, czyli zadbać o ogólną kondycję organizmu. Właściwa pielęgnacja powinna obejmować nie tylko zabiegi na twarz, ale także ciało. Zabiegi kosmetyczne powinny intensywnie nawilżać, dotleniać i regenerować skórę.

Doskonałym zabiegiem jest Beauty-Defect-Repair (BDR). Metoda ta pozwala wprowadzić składniki aktywne dokładnie w miejsca, w których powinny działać. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw. Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje pobudzona, a wprowadzenie kwasu hialuronowego pozwala na osiągnięcie efektu liflingu, wzmocnienia struktury i elastyczności skóry. Natychmiast po pierwszym zabiegu skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta, zrelaksowana i wygładzona.

Urządzenie do drenażuBardzo ciekawą ofertę stanowią zabiegi na ciało, np. masaż wibracyjny, który spowoduje rozdzielenie złogów usieciowanego kolagenu, drenaż limfatyczny, poprzez który dojdzie do pobudzenia głębszych warstw skóry, fala radiowa spalająca tłuszcz w wybranych miejscach, jontoforeza ułatwiająca przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, ultradźwięki redukujące tkankę tłuszczową, elektrostymulacja wzmacniającą mięśnie, sauna na podczerwień usuwającą toksyny. W Centrum Zdrowia i urody w Redzie stosujemy kompleksowe programy odnowy biologicznej w połączeniu z kosmetologią, dietetyką, diagnostyką i zabiegami SPA. Bardzo istotne jest, aby bez względu na to, czy dany zabieg ma charakter leczniczy, czy kosmetyczny, zawsze był wykonywany na najwyższym poziomie merytorycznym z uwzględnieniem ogólnego stanu pacjenta, według wskazań i przeciwwskazań, a nade wszystko, aby realizowała go osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje do jego wykonania.

Mamy wiosnę, więc jak najszybciej mobilizujemy się i korzystamy z osiągnięć techniki, poradnictwa, nowoczesnych zabiegów, aby w dobrej formie, z piękną zadbaną skórą i dobrym samopoczuciem przywitać wiosnę z radością i uczuciem wewnętrznego odrodzenia.

Mgr Marianna Czarna
Centrum Zdrowia i Urody w Redzie